Zieleń – jakie rośliny do niej wybrać?

Zieleń szlafrokowa znana jest od wieków, jednak w większości przypadków mamy do czynienia z naturalnym efektem wynikającym z zmieszania różnego rodzaju surowców roślinnych. Istnieją również specjalne oleje roślinne, które mają podobny efekt, czyli dobroczynny dla naszej skóry. Z tego powodu są zwykle wykonane ze specjalnego rodzaju okrywy roślinnej. To dość szczególny rodzaj materiału tekstylnego.

Zieleń szlafroka pokrywają różnego rodzaju rośliny w odcieniach od jasnobrązowego do ciemnobrązowego, w zależności od nastroju i rodzaju zieleni w otoczeniu. Zieleń ciemnego lasu sprawdza się również jako pokrycie łazienki, ogrodu czy pokoju. Warto również wspomnieć, że szlafroki wykonane z tego typu tkanin roślinnych mogą być używane w bardzo różnych środowiskach, jak np. W piwnicy czy np. W postaci muszli drzewa.

Rodzaj zieleni szlafrokowej jest jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych w naszych ogrodach i na strychach. Najczęściej składa się z roślin, które najlepiej rosną przy słabym oświetleniu. Do lekkich roślin należą: lawenda, azalia i epola. Szlafroki lawendowe są ciepłe i bardzo lekkie. Najlepiej wyglądają z długim szlafrokiem. Lżejsze i odważniejsze można ciąć nożyczkami, nożem i brzytwą, aby wyrazić swój własny, niepowtarzalny styl. To styl, który polecamy producentom do tworzenia szlafroków przy ograniczonym budżecie. To łatwy styl ubierania się w połączeniu z naturalną elegancją mężczyzny i kobiety. W kobiecym szlafroku welon (polecamy rośliny lub welony) to absolutna konieczność. Tego typu szlafroki wykonane są z dbałością i precyzją. Przeznaczone są tylko na specjalne okazje, wesela, bankiety czy konferencje.

Dla tych, którzy wolą zwykły szlafrok, pojawił się także nowy trend na szlafroki w stylu retro. Charakteryzują się stylizowanym na retro krojem i wyjątkowym połączeniem tkanin. Takie szlafroki świetnie sprawdzą się na bal maturalny i wesele. Bardzo dobrze komponują się z zadbanym, a nawet odrapanym pokojem. Najważniejszymi elementami takich szlafroków są tzw. Dodatki, takie jak gąbki, koraliki, kokardki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *